Hakkımızda


Firmamız kurucuları 1995 yılından beri gıda ürünleri ithalat ve ihracat sektörünün içinden gelen yaklaşık 25 seneyi aşkın süredir Amerika Birleşik devletinde kurulan bir şirketin Türkiye uzantısıdır. Pek çok ürünün Türkiye ye ilk gelmesiyle birlikte Türkiye ye pek çok tanınmış markanın distribütör bazında ürünlerini getiren, aynı zamanda pek çok ürünün de paralel ithalatını gerçekleştiren bir firmadır.

 Uzun yıllarca sadece toptan ve perakende zincir marketlerde (Teknosa gibi, Vatan Bilgisayar gibi)  bunun yanı sırada pek çok Mega Store da Carfoursa gibi, Metro Gross Market gibi, BİM gibi, Migros gibi, Medimarkt gibi ürünleri satılan bir firmayız.

Son yaşanan gelişmeler, ekonominin seyri bizleri perakende pazarında da olmaya yaklaştırdı. Ve sizlerle sitemizde buluşma kararı aldık. En iyisini, en uygun şartlarda sizlere ulaştırmayı da kendimize misyon edindik.

 Sitemizde pek çok ürünü bir arada bulamayabilirsiniz ancak şunu unutmayın sitemizde hangi ürünü buluyorsanız ithalatçısı veya ilk üreticisi biz olacağız.

 Keyifle sitemizde gezin fiyatlarımızı karşılaştırın. Bizden isteklerinizi de mutlaka bize iletin. Sizin fikriniz ve arzularınız bizim için çok önemlidir.

 

Saygılar

Seda Yılmaz

CS International Ltd.